manažer distribuce pro regiony Střední a východní Morava

VLTAVA LABE MEDIA a.s. je české vydavatelství, které patří mezi nejsilnější vydavatele v České republice a je součástí investiční skupiny Penta Investments. Vydává 71 regionálních mutací Deníku s unikátním zásahem 2,1 mil. čtenářů v rámci zpravodajských deníků, 25 týdeníků o životě kolem nás  a 15 časopisů.

Pro distribuční oddělení hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Manažer distribuce pro region Střední a východní Morava

Popis pracovní pozice:

- aktivní vyhledávání nových předplatitelů Deníku a časopisů

- plánování a realizace marketingových akcí

- vyhledávání nových obchodních příležitostí

Nabízíme:

- smlouvu na hlavní pracovní poměr

- motivující mzdové ohodnocení

- výkonnostní prémie

- 25 dnů dovolené

- vlastní pracovní místo

- zlepšení komunikačních schopností

- získání praxe v novinovém mediálním světě

- služební vůz také k soukromým účelům

Požadujeme:

- organizační schopnosti a komunikační dovednosti

- obchodního ducha

- znalost práce PC

- aktivní přístup k práci, samostatnost a spolehlivost

- čistý trestní rejstřík

- řidičský průkaz skupiny B

Nástup: dle dohody

Těšíme se na Vaše CV.

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete nám svůj životopis.