Obchodník distribuce pro region Jižní Morava

VLTAVA LABE MEDIA a.s. je české vydavatelství, které patří mezi nejsilnější vydavatele v České republice a je součástí investiční skupiny Penta Investments. Vydává 71 regionálních mutací Deníku s unikátním zásahem 2,3 mil. čtenářů v rámci zpravodajských deníků, 23 regionálních týdeníků a 15 časopisů.

Pro distribuční oddělení hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis pracovní pozice :

aktivní vyhledávaní nových předplatitelů Deníku a časopisů

plánování a realizace marketingových akcí

vyhledávaní nových obchodních příležitostí

Nabízíme:

smlouvu na hlavní pracovní poměr

motivující mzdové ohodnocení

výkonnostní prémie

25 dnů dovolené

vlastní pracovní místo

zlepšení komunikačních schopností

získání praxe v novinovém mediálním světě

Požadujeme:

organizační schopnosti a komunikační dovednosti

obchodního ducha

znalost práce s PC

aktivní přístup k práci, samostatnost a spolehlivost

čistý trestní rejstřík

řidičský průkaz sk. B a vlastní vozidlo k užívání

Nástup: dle dohody.

Těšíme se na Vaše CV.

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete nám svůj životopis.