OBCHODNÍK DISTRIBUCE

VLTAVA LABE MEDIA a.s. je české vydavatelství, které patří mezi nejsilnější vydavatele v České republice a je součástí investiční skupiny Penta Investments.

Vydává 71 regionálních mutací Deníku s unikátním zásahem 2,3 mio. čtenařů v rámci zpravodajských deníků, dále vydává 23 regionálních týdeníků a 17 časopisů: Story, Glanc, Gurmet, Kondice, Vlasta, Týdeník Květy, Překvapení, TV magazín, TV star, TV mini, TV expres, Křížovkářský TV magazín, TV Sport, Dům a zahrada, National Geographic Česko,Praktická žena – KREATIV a Magazín Šíp.

Pro distribuční oddělení hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Obchodník distribuce pro region Střední Čechy

Popis pracovní pozice:

● aktivní vyhledávaní nových předplatitelů Deníku a časopisů

● plánování a realizace marketingových akcí

● vyhledávaní nových obchodních příležitostí

Nabízíme:

● smlouvu na hlavní pracovní poměr

● motivující mzdové ohodnocení

● výkonnostní prémie

● 25 dnů dovolené

● vlastní pracovní místo

● zlepšení komunikačních schopností

● získání praxe v novinovém mediálním světě

Požadujeme:

● organizační schopnosti a komunikační dovednosti

● obchodního ducha

● znalost práce s PC

● aktivní přístup k práci, samostatnost a spolehlivost

● čistý trestní rejstřík

● řidičský průkaz sk. B a vlastní vozidlo k užívání

Nástup: dle dohody

Kontakty :

Vladislava Borovičková

U Trezorky 921/2, Praha 5 Jinonice, 158 00

tel. : 602 304 675

e-mail:  Vladislava.Borovickova@denik.cz

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete nám svůj životopis.