PHP Junior Programátor

Hledáš stálou práci a jisté peníze? Technologickou úroveň a možnost rychle růst? Partu lidí co je v pohodě a přijme Tě mezi sebe? Jsi tu správně!
Do nového týmu hledáme posilu na pozici PHP programátora juniora. Seznámíš se s novými technologiemi a naučíš se věcem, které ve škole neučí.

Náplň práce

  • programování v PHP
  • návrhy řešení nových požadavků
  • příprava šablon pro kodéry
  • údržba dokumentace, testy

Požadujeme

  • znalost OOP v PHP
  • znalost MySQL
  • znalost HTML
  • základní orientace v Linuxu výhodou
  • znalost gitu výhodou

Nabízíme

  • profesní i osobní růst
  • pružná pracovní doba
  • možnost homeoffice
  • vzdělávací program - možnot školení
  • 4 týdny placené dovolené + 5 dní sickdays
  • firemní našlapaný notebook
  • přátelský kolektiv
  • nové kanceláře v budově Aviatica přímo u stanice metra B Jinonice
  • práce na HPP popř. po vzájemné dohodě možnost OSVČ
  • slušné finanční ohodnocení

Dej nám o sobě vědět hned! Těšíme se na Tebe!

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete nám svůj životopis.