PHP programátor - Team Leader - vedení menšího týmu

Do nově vznikajícího týmu hledáme zkušeného PHP programátora - team leadera. Interně a na fulltime.

Pracovní náplň

  • správa komplexní aplikace psané v PHP
  • analýzy a návrhy řešení nových požadavků
  • postupné odbourávání technologického dluhu
  • tvorba a údržba dokumentace
  • řízení menšího týmu programátorů

Požadujeme

  • dobrou znalost PHP a MySQL
  • orientaci v prostředí Linux
  • znalost Gitu
  • zkušenost s řízením menšího týmu
  • znalost Memcached, Redis, ElasticSearch - výhodou

Nabízíme

  • profesní i osobní růst
  • pružná pracovní doba
  • možnost homeoffice
  • 4 týdny placené dovolené + 5 dní sickdays
  • firemní našlapaný notebook
  • přátelský kolektiv
  • nové kanceláře v budově Aviatica přímo u stanice metra B Jinonice
  • práce na HPP popř. po vzájemné dohodě možnost OSVČ
  • slušné finanční ohodnocení

Dej nám o sobě vědět hned! Těšíme se na Tebe!

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete nám svůj životopis.