Redaktor/ka pro Berounský deník

Do redakce Berounského deníku hledáme vhodného uchazeče / uchazečku na pozici

REDAKTOR/KA

Náplň práce :

Hledáme člověka se zájmem o aktuální dění, který rád tvoří, sdílí nadšení pro věc, hledá náměty a umí být týmovým hráčem.

Nabízíme :

- zázemí největšího novinového vydavatelství v ČR
- atraktivní, ale časově náročné zaměstnání
- tvůrčí a motivující práci v příjemném kolektivu
- možnost profesního rozvoje
- 5 týdnů dovolené

Požadujeme :

- novinářská praxe
- min. SŠ vzdělání
- výbornou znalost českého jazyka, gramatiky a stylistiky
- uživatelskou znalost práce na PC
- výborné komunikační a organizační schopnost
- spolehlivost, zodpovědnost a nekonfliktnost
- aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů
- vysoké pracovní nasazení a flexibilitu
- zájem o osobní rozvoj a schopnost učit se

Pracoviště : Beroun

Nástup : dle dohody

Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem, fotografií a motivačním dopisem zasílejte na e-mail : vladislava.borovickova@vlmedia.cz

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete nám svůj životopis.