Informujeme. Pomáháme. Bavíme.
Od novin přes časopisy až po web. Objektivně, kultivovaně, s tradicí.

VÝHERNÍ KUPÓN ČÍSLA 15/2020

Tajenky zasílejte od 7.7. 2020 do 19. 7. 2020. Do následujících kolonek vyplňte své jméno, adresu, vaše telefonní a e-mailové spojení, dále pak jednu nebo více tajenek z aktuálního čísla TV expres a klikněte na ZKONTROLOVAT A ODESLAT. Objeví se vám kontrola zadaných údajů. Jsou-li v pořádku, klikněte na ODESLAT. Losování výherců proběhne vždy den po uzávěrce soutěží. Do slosování budou zařazeny ty kupony, které budou správně vyplněny, budou obsahovat správné odpovědi a dojdou nejpozději do půlnoci posledního dne soutěže (včetně).

Soutěžní tajenky

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Vážení luštitelé,
jelikož je pro nás ochrana Vašich osobních údajů velmi důležitá, rádi bychom Vás požádali o součinnost při jejím zvýšení. Luštitele, kteří u nás ještě nejsou zaregistrováni požádáme, aby se registrovali po stisknutí tlačítka Nová registrace, vyplnili zde své údaje a přihlásili se. Luštitelé, kteří u nás zaregistrováni již jsou se přihlásí po stisknutí tlačítka Přihlásit se.


Návod pro vyplnění kupónu