MECHANIK, ELEKTROMECH. pro tiskárnu

Novinová tiskárna VLTAVA LABE MEDIA a.s., hledá pro své pracoviště v Olomouci

MECHANIKA

ELEKTROMECHANIKA

Náplň práce:

  • zodpovědnost za chod a funkčnost tiskových strojů a výrobních linek
  • údržba a opravy tiskového stroje, expedičních linek a pomocných tiskařských zařízení

Požadujeme:

  • pro profesi mechanik: SŠ vzdělání technického nebo strojírenského směru
  • pro profesi elektronik: SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • cílevědomost a zodpovědnost, manuální zručnost,
  • časovou flexibilitu v třísměnném provoze
  • řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou)
  • schopnost běžné práce v MS Office

Výhodou Vám může být:

  • předchozí praxe v oblasti oprav výrobních zařízení a strojů
  • znalost AJ nebo NJ pro účely čtení technické dokumentace a objednávání ND (není podmínkou)

Nabízíme:

  • práci v jedné z největších novinových tiskáren
  • odpovídající platové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalšího

Nástup možný ihned!

Kontakt: VLTAVA-LABE-MEDIA, a.s., tiskárna Novotisk Olomouc, Šlechtitelů, 636/6, 772 11 Olomouc, Bc. Irena Vidrmanová Kopová, DiS., personální oddělení, tel. 585 530 113, životopisy zasílejte na
e-mail: irena.vidrmanovakopova@vlmedia.cz

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete nám svůj životopis.