Obchodník distribuce pro region Jižní Morava

VLTAVA LABE MEDIA a.s. je české vydavatelství, které patří mezi nejsilnější vydavatele v České republice a je součástí investiční skupiny Penta Investments. Vydává 70 regionálních mutací Deníku s unikátním zásahem 2,3 mil. čtenářů v rámci zpravodajských deníků, 27 regionálních týdeníků a 15 časopisů.

Pro distribuční oddělení hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis pracovní pozice:

  • aktivní vyhledávaní nových předplatitelů Deníku a časopisů
  • plánování a realizace marketingových akcí
  • vyhledávaní nových obchodních příležitostí

Nabízíme:

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • motivující mzdové ohodnocení
  • výkonnostní prémie
  • 25 dnů dovolené
  • vlastní pracovní místo
  • zlepšení komunikačních schopností
  • získání praxe v novinovém mediálním světě

Požadujeme:

  • organizační schopnosti a komunikační dovednosti
  • obchodního ducha
  • znalost práce s PC
  • aktivní přístup k práci, samostatnost a spolehlivost
  • čistý trestní rejstřík
  • řidičský průkaz sk. B a vlastní vozidlo k užívání

Nástup: dle dohody.

Těšíme se na Vaše CV.

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete nám svůj životopis.