Informujeme. Pomáháme. Bavíme.
Od novin přes časopisy až po web. Objektivně, kultivovaně, s tradicí.

Divize DIGITAL - PHP Junior Programátor

Zajímá Tě programování v PHP? Chceš se stát z juniora za rok seniorem? Rád/a tvoříš VELKÉ věci? Máš zodpovědný přístup a chuť se učit novým věcem? Neváhej a přidej se! 

Co budeš dělat?

Jako programátor budeš pracovat nejvíce na backendu. Budeš programovat v PHP 7.3 + Symfony 4, data ukládáme do MySQL + ElasticSearch/Solr. S CSS si nemusíš trápit hlavu, připravíš pouze základ šablony pro HTML. Budeš tvořit weby, které navštěvuje každý druhý Čech a zpracovávat návrhy řešení nových požadavků.

Měl/a bys mít znalost programování PHP, OOP, MySQL. Výhodou pro tebe bude, pokud máš povědomí i o gitu a trochu se orientuješ v Linuxu.

Co ti můžeme nabídnout my?

Dostaneš od nás firemní Macbook Pro + PHPStorm licence a to se vyplatí! Pokud chceš pracovat z domova, není problém.. využívej homeoffice jeden den v týdnu. Rád/a se dozvídáš nové informace, potom tě potěším, během roku se účastníme různých školeních/konferencí, a to i v zahraničí. Důležité je také odpočívat, dopřejeme ti 5 týdnů placené dovolené a k tomu ještě 2 sick day. Firemní mobilní neomezený tarif za velmi výhodných podmínek, můžeš využívat nejen ty, ale i rodinní příslušníci. Rád/a sportuješ, pak mám dobrou zprávu, multisportka je k dispozici pro všechny. Naše pracovní prostředí je neformální, takže oblek nechej ve skříni. :-) 

Chceš se dozvědět více? Napiš a probereme to osobně.

Těšíme se!!!

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete nám svůj životopis.

Beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).