Inzertní poradce pro Brno

VLTAVA LABE MEDIA a.s. je vydavatelem nejvýznamnějších regionálních novin v ČR (70 regionálních deníků, 27 týdeníků), lifestylových a tradičních časopisů (Glanc, Story, Gurmet, National Geographic, Týdeník Květy, Vlasta, Překvapení, Dům a zahrada) a televizních časopisů (TV magazín, TV star, TV mini)…

Chcete pracovat v novinách? Jsme druhý největší vydavatelský dům v České republice patřící do mediálního koncernu společnosti Penta. Naše noviny a časopisy čtou více než 3 milióny lidí.

Hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici inzertní poradce Brno:

Pracovní náplň:

• prodej inzertního prostoru v produktech VLM

• tvorba cenových kalkulací a prezentací pro klienty

• vytváření speciálních inzertních projektů

• aktivní spolupráce s mediálními agenturami klientů

• vyhledávání nových inzertních příležitostí

Nabízíme:

• zázemí silného vydavatelství

• základní plat + provize + odměny

• práce na HPP

• 5 týdnů dovolené

• možnost profesního a osobního růstu

• nástup dle dohody

Požadujeme:

• dobré komunikační, vyjednávací a prezentační schopnosti

• SŠ vzdělání

• základní znalost práce na PC (MS Office)

• příjemné vystupování • vysoké pracovní nasazení

• ŘP skupiny B a vlastní automobil

Nástup: dle dohody

Těšíme se na Vaše CV

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete nám svůj životopis.