Informujeme. Pomáháme. Bavíme.
Od novin přes časopisy až po web. Objektivně, kultivovaně, s tradicí.

Nové posily do redakcí Deníku

2.9.2019
Redakce Deníku vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA se od září rozšíří. Řízením pražského Deníku byl pověřen Martin Rumler; novou pozici šéfkomentátora Deníků zastane Martin Komárek. 

Martin Rumler je zkušený novinář, pracoval 11 let ve vydavatelství MAFRA, kde od roku 2007 působil jako vedoucí redaktor zodpovědný za pražské a středočeské regionální přílohy.

„Martin Rumler má kvalitní novinářský základ a navíc má i zkušenost z řízení média zaměřeného na Prahu. Věřím proto, že on je tím správným člověkem, který dovede dál rozvíjet projekt pražského Deníku,“ uvedl Roman Gallo, ředitel redakcí Deníku.

Martin Rumler
Martin Rumler

Martin Komárek
Martin Komárek

Další posilou Deníku je Martin Komárek, který se ujme nové pozice šéfkomentátora Deníků. 

Martin Komárek je jedním z nejznámějších komentátorů po listopadu 1989, který se významně podílel na porevoluční přeměně Mladé fronty Dnes, kde pracoval až do roku 2011. Od roku 2013 – 2017 působil jako poslanec Poslanecké sněmovny za hnutí ANO 2011. V posledních letech se věnoval komentátorské činnosti ve spolupráci s tuzemskými médii.

 „Martin Komárek patří mezi nejzkušenější komentátory na české mediální scéně. S Deníkem Martin spolupracuje už déle jak rok -  nejen autorsky, ale v poslední době i jako školitel v našich regionálních redakcích. A to je právě jeden ze základních úkolů, který před Deníkem stojí, výrazně rozvinout komentářové formáty nejen na celostátních stránkách Deníku, ale především v 70 našich okresních Denících a na jejich webech,“ dodává Gallo.