Informujeme. Pomáháme. Bavíme.
Od novin přes časopisy až po web. Objektivně, kultivovaně, s tradicí.

Pravidelné přílohy

TV Magazín 02/23

TV MAGAZÍN

Přináší přehledně zpracované programy 53 televizních stanic. Nabízí čtenářům výběr nejzajímavějších pořadů každého dne s jejich hodnocením, v aktuálních rozhovorech a reportážích seznamuje čtenáře s životními příběhy našich umělců i zahraničních hvězd. Přináší žhavé novinky ze světa celebrit, pravidelné rubriky věnuje nejmladším čtenářům a luštitelům, pořádá pravidelné soutěže o ceny. Vychází v pátek.

Deník Víkend

DENÍK VÍKEND

Najdete v něm čtení pro zábavu i poučení. Deník Víkend přináší rozhovory se zajímavými osobnostmi a zpracovává aktuální témata a dění u nás i v zahraničí. V magazínu nechybí ani víkendové recepty, tipy na cestování, stránky věnované historii a vědě a spoustu zábavného luštění, soutěže o zajímavé ceny a TV program na víkend. Vychází každou sobotu ve Vašem Deníku

 

Bydlení

BYDLENÍ

Je ideálním průvodcem pro čtenáře, které zajímá vše okolo bytu či domu. Poradíme jak je postavit, rekonstruovat i zařídit, pomůžeme s legislativou a nezapomínáme ani na nejnovější trendy. Také nechybí rubrika pro milovníky zeleně - jaké rostliny se hodí do bytu a jaké na balkon? To vše a mnohem víc čtěte v magazínu BYDLENÍ. Vychází každý první čtvrtek v měsíci jako příloha Deníku.

Deník ŽENY

DENÍK ŽENY

Čtenářky zde najdou spoustu zajímavých ženských témat. Těšte se na inspirativní rozhovory se známými osobnostmi, trendy v kosmetice, módě i zdravém životním stylu. Nechybí ani originální recepty, osudové příběhy žen z celé země a trocha psychologie. Vychází každý druhý čtvrtek v měsíci jako příloha Deníku

Deník ZDRAVÍ

DENÍK ZDRAVÍ

Najdete v něm zajímavé rozhovory s osobnostmi české medicíny a do hloubky zpracovaná témata o nemocech i uzdravení. Nechybí ani průvodce zdravým životním stylem či polemická rubrika pro a proti. A pokud se chcete stravovat zdravě, je tu pro vás Gurmet. Magazín Zdraví vychází každý čtvrtý čtvrtek v měsíci jako příloha Deníku.

HOBBY

HOBBY

Je určen praktickým mužům - kutilům, zahrádkářům, chovatelům i sběratelům, zkrátka těm, kteří si rádi dělají věci sami a po svém. Najdete v něm rozhovory se zajímavými osobnostmi o jejich koníčcích, seznámíte se muži, kteří rádi vaří, a poradíme vám s prací v dílně i na zahradě. Vychází každý třetí čtvrtek v měsíci jako příloha Deníku.