Informujeme. Pomáháme. Bavíme.
Od novin přes časopisy až po web. Objektivně, kultivovaně, s tradicí.

Časopis Receptář rozdal ceny nejlepším značkám v oblasti Zahrada a hobby

14.9.2023
Praha, září 2023 – Časopis Receptář vyhlásil vítěze 14. ročníku ankety „Čtenáři Receptáře doporučují“. Ceny nejlepším značkám v oblasti Zahrada a hobby byly rozdány v 16 kategoriích.

I letos proběhla pod značkou Receptář, která patří do portfolia mediální skupiny VLTAVA LABE MEDIA a.s. (dále jen „VLM“), oblíbená anketa „Čtenáři Receptáře doporučují“, do níž se již tradičně zapojuje tisíce čtenářů, kteří prostřednictvím tištěného titulu nebo na webu iReceptář.cz hlasují pro svou oblíbenou značku v segmentu Hobby a zahrada.

Anketa obsahuje otevřené otázky s možností zvolit jakoukoliv značku na českém trhu, díky čemuž mají čtenáři možnost vybrat opravdu tu, kterou sami preferují a jejíž produkty mají ověřené a důvěrně je znají.

„Jsme hrdí na to, že náš titul Receptář slouží zákazníkům vítězných značek jako garant kvality, podle kterého se mohou při nákupu jejich produktů či služeb právě v segmentu Hobby a zahrada řídit. Díky širokému zásahu populace, kterou tištěná i online verze Receptáře má, se jedná opravdu o unikátní a velmi rozsáhlou zpětnou vazbu od samotných spotřebitelů, která nemá na trhu obdoby,“ uvedla k anketě Jitka Beranová, ředitelka centrálního a agenturního obchodu VLM.

Slavnostní vyhlášení 14. ročníku ankety se uskutečnilo v prostorách historické budovy Národního muzea. Ceny zástupcům čtenářsky nejoblíbenějším značkám předávaly za VLM šéfredaktorka Receptáře Hana Stuchlíková a Jitka Beranová.

Vítězné firmy získaly od VLM cenu v podobě plakety,certifikát a také možnost užívat logo ankety „Čtenáři Receptáře doporučují“ pro účely marketingových komunikací pro zvolenou kategorii svých výrobků a služeb.

V 16 kategoriích byly vyhlášeny tyto vítězné značky:

 1. Barva, nátěr: Balakryl
 2. Fotovoltaika: ČEZ
 3. Ochrana rostlin proti
 4. Škůdcům: SBM Life science
 5. Potravinové doplňky – imunita: Terezia company s.r.o.
 6. Ruční elektrické nářadí: Bosch
 7. Sanita: JIKA
 8. Stavební materiály: Heluz
 9. Střešní krytina: Bramac
 10. Výrobce skleníků: Lanit plast, s.r.o.
 11. Vytápěcí technika: Dakon
 12. Zahradní hnojiva: Compo
 13. Zahradní krb, gril: Weber-Stephen CZ&SK spol.s r.o.
 14. Zahradní nářadí: Fiskars Polska Sp. z o.o.
 15. Zahradní substrát: AGRO CS a.s.
 16. Zahradní technika: Rivall PRO
 17. Zahradnictví: Starkl-zahradník spol.s r.o

Web iReceptář.cz navštěvuje každý měsíc téměř 1,5 milionu uživatelů, tištěný titul Receptář dlouhodobě čte přes 760 tisíc čtenářů. Díky tomu jsou obě značky Receptář a iReceptář.cz lídry v segmentu Hobby na českém mediálním trhu.