Informujeme. Pomáháme. Bavíme.
Od novin přes časopisy až po web. Objektivně, kultivovaně, s tradicí.

Nové pobočky Plzeňského a Moravskoslezského deníku a úprava interiéru v pražské

21.9.2022
Praha, září 2022 – Během letních měsíců VLM úspěšně dokončila interiérové úpravy v Praze a stěhování do nových poboček krajských redakcí Plzeňského a Moravskoslezského deníku.

Mediální skupina VLTAVA LABE MEDIA (dále jen „VLM“) se začátkem roku zaměřila na úpravy a zvelebování svých poboček po celé České republice. Kromě nové výmalby a obměn nábytku a koberců na všech krajských pobočkách, se interiérové úpravy nejvíce dotkly centrály VLM v Praze a krajských poboček Plzeňského a Moravskoslezského deníku. U těch došlo ke kompletnímu přesunu kanceláří na nové adresy.

Krajská redakce Plzeňského deníku se po 20 letech z původní adresy Kovářská přesunula do ulice Poděbradova, kde nyní obývá moderní prostory budovy Avalon. Slavnostní otevření pobočky proběhlo začátkem června 2022 za účasti všech zaměstnanců Plzeňského deníku, manažerů regionu i vedení společnosti.

Článek k otevření pobočky: https://plzensky.denik.cz/zpravy_region/nova-redakce-deniku-byla-oficialne-otevrena-podivejte-se-20220602.html 

Také pobočka Deníku v Ostravě změnila po 30 letech své sídlo. Namísto Mlýnské ulice je nově přesunuta do obchodního centra OC Laso na hlavním ostravském náměstí. Neformální otevření nových prostor se uskutečnilo v polovině září 2022 za účasti zaměstnanců, politiků i významných inzertních klientů.

Článek k otevření pobočky: https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/denik-ostrava-oc-laso-redakce-otevreni-2022.html 

Pražská centrála VLM pak prošla významnými úpravami interiéru v podobě rozdělení open-spacového uspořádání na různé pracovní zóny. Ty jsou zcela přizpůsobeny různým preferencím způsobu práce jednotlivých pracovníků. Zóny totiž nabízejí možnosti práce v křeslech, u výškově nastavitelných stolů – ve stoje nebo v sedě – či v odhlučněných budkách různých velikostí. Budky nabízejí možnosti nenarušujícího telefonování, klidné práce jednotlivce nebo společného meetingu několika kolegů. Celkovému rozčlenění interiéru dominuje zeleň a designové protihlukové desky.

„Věříme, že interiérové změny v Praze i stěhování poboček v regionech do nových modernějších prostor, poskytnou našim zaměstnancům natolik příjemné pracovní prostředí, do kterého se i po pandemii – a přetrvávajícím trendu práce z domova – budou nadále rádi vracet a trávit v něm čas,“ uvedla Dominika Kalinová, členka představenstva VLM zodpovědná za finance, HR a facility management.

Zdroj: redakce

Zdroj: redakce

Zdroj: redakce