Informujeme. Pomáháme. Bavíme.
Od novin přes časopisy až po web. Objektivně, kultivovaně, s tradicí.

V soutěži „Předplať a vyhraj!“ rozdala VLM opět ceny v hodnotě 1 milion korun

9.1.2024
Praha, leden 2024 – VLTAVA LABE MEDIA uskutečnila již 3. ročník soutěže s názvem „Předplať a vyhraj!“ pro všechny své předplatitele. V soutěži obdarovala více než 400 výherců hodnotnými cenami v celkové výši 1 milionu korun.

Mediální skupina VLTAVA LABE MEDIA a.s. (dále jen „VLM“) uskutečnila na konci roku 2023 vyhlášení předplatitelské soutěže „Předplať a vyhraj!“ V soutěži se hrálo o 432 cen v celkové hodnotě 1 000 650 Kč. Šanci na výhru měli všichni noví i stávající předplatitelé, kteří se registrovali na webové stránce Predplatavyhraj.cz.

Soutěž se konala v termínu od 1. října do 14. prosince 2023. Oficiální předávání cen proběhlo v polovině prosince v sídle mediální skupiny., kde si výherci přebrali výhry přímo z rukou šéfredaktorů jednotlivých titulů, a to v podobě voucherů na relaxační pobyty, elektrokola, zdravotní kosmetických balíčků či finanční hotovost ve výši až 100 000 Kč.

„Rostoucí zájem o naši předplatilskou soutěž nás opravdu těší. S radostí pozorujeme, jak se do ní zapojuje čím dál více lidí. Jsme rádi, že můžeme přinášet radost nejen novým, ale i stávajícím předplatitelům. I díky tomu, že se naše portfolio stále rozrůstá, jsme schopni nabídnout opravdu široký výběr titulů,“ uvedla k akci Lenka Mieresová, ředitelka pro předplatné a zákaznickou péči VLM.

Přehled všech výherců je k dispozici na adrese: www.predplatavyhraj.cz.