Infografik

Vltava Labe Media a.s. druhé největší české vydavatelství s tržním podílem 16,7 % na českém trhu je od listopadu 2015 součástí mediálního koncernu společnosti Penta. Do tohoto koncernu patří i největší slovenské vydavatelství News Media Holding. VLM vydává Deník, což je nejčtenější nebulvární deník v České republice a portfolio tvoří také lifestylové tituly Glanc, Story, Gurmet, Kondice, National Geographic, dvouměsíčník Kreativ, Praktická žena, tradiční tituly Týdeník Květy, Vlasta, Překvapení, Magazín Šíp a měsíčník Dům a zahrada. VLM také vydává největší počet televizních časopisů TV magazín, TV star, TV mini, TV expres a Křížovkářský TV magazín. Součástí portfolia jsou rovněž tabletové magazíny Dotyk, Dotyk Byznys, Dotyk Styl Royal a Dotyk Styl Bydlení.

Do regionální redakce východních Čech hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici

Infografik/ grafik

Náplň práce:

• obrazové zpracování denních témat, infografika, návrhy a realizace titulních stran se zpravodajskými tématy

Nabízíme:

• zázemí největšího novinového vydavatelství v ČR
• atraktivní, ale časově náročné zaměstnání

• odpovídající finanční ohodnocení
• tvůrčí a motivující práci v příjemném kolektivu
• možnost profesního rozvoje
• 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké benefity

• služební mobilní telefon a notebook

Požadujeme:

Výhodou pro přijetí jsou zejména zkušenosti z oboru tištěných a elektronických médií, dále pak:

• min. SŠ vzdělání

• výborná znalost práce na PC (Photoshop, InDesign)

• spolehlivost, zodpovědnost a nekonfliktnost

• aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů

• kreativita

• vysoké pracovní nasazení a flexibilitu

• zájem o osobní rozvoj a schopnost učit se

Pracoviště: Hradec Králové

Nástup: IHNED  nebo dle dohody

Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem, fotografií a motivačním dopisem zasílejte do 30. 11. 2016 na e-mail g.lachmanova@vlmedia.cz

Gabriela Lachmanová
Personalistka - asistentka vedení regionu VÝCHODNÍ ČECHY

VLTAVA LABE MEDIA a.s.
Hradecký deník
Kladská 17/44a
500 03 Hradec Králové
Tel:       +420 495800880
Mobil:   +420 724229126
Email: gabriela.lachmanova@denik.cz
Web: www.denik.cz

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete nám svůj životopis.