Redaktor a editor Pražského deníku

Do redakce Pražského deníku hledáme vhodného uchazeče / uchazečku na pozice

REDAKTOR

EDITOR

Náplň práce :

Hledáme člověka se zájmem o aktuální dění v Praze, který rád tvoří, sdílí nadšení pro věc, hledá náměty a umí být týmovým hráčem.

Nabízíme :

  • zázemí největšího novinového vydavatelství v ČR
  • atraktivní, ale časově náročné zaměstnání
  • tvůrčí a motivující práci v příjemném kolektivu
  • možnost profesního rozvoje
  • 5 týdnůdovolené

Požadujeme :

  • novinářská praxe
  • min. SŠ vzdělání
  • výbornou znalost českého jazyka, gramatiky a stylistiky
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • přehled o společenském dění v Praze
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • spolehlivost, zodpovědnost a nekonfliktnost
  • aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů
  • vysoké pracovní nasazení a flexibilitu
  • zájem o osobní rozvoj a schopnost učit se

Pracoviště : Praha

Nástup : Leden nebo dle dohody

Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem, fotografií a motivačním dopisem zasílejte na e-mail : martin.vanek@denik.cz

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete nám svůj životopis.