Obchodník distribuce pro Střední Čechy

VLTAVA LABE MEDIA a.s. je české vydavatelství, které patří mezi nejsilnější vydavatele v České republice a je součástí investiční skupiny Penta Investments. Vydává 70 regionálních mutací Deníku, 27 regionálních týdeníků a 15 časopisů.

Pro distribuční oddělení hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Obchodník distribuce pro region Střední Čechy

Vaším úkolem bude:

  • aktivní vyhledávaní nových předplatitelů Deníku a časopisů
  • péče o stávající předplatitele
  • plánování a realizace marketingových akcí
  • vyhledávaní nových obchodních příležitostí

Nabízíme:

  • samostatnou a zajímavou práci s možností realizace obchodního talentu
  • finanční ohodnocení (fix+provize)
  • 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké benefity
  • zázemí prestižního vydavatelství
  • získání praxe v novinovém mediálním světě

Požadujeme:

  • organizační schopnosti a komunikační dovednosti
  • obchodního ducha
  • znalost práce s PC
  • aktivní přístup k práci, samostatnost a spolehlivost
  • čistý trestní rejstřík
  • řidičský průkaz sk. B

Nástup: dle dohody.

Těšíme se na Vaše CV.

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete nám svůj životopis.