Informujeme. Pomáháme. Bavíme.
Od novin přes časopisy až po web. Objektivně, kultivovaně, s tradicí.

AdActive v novém roce v plné síle

6.1.2017
Do media zastupitelství AdActive přichází na začátku roku řada nových kolegů. Do týmu Josefa Čapka, který se orientuje na agenturní prodej a klíčové klienty, nastoupili Monika Košťálová a Štefan Novosad. Oddělení přímého obchodu pak…

Nový web vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA Automix.cz informuje i pomáhá

6.1.2017
Vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA na přelomu roku spustilo nový webový projekt Automix.cz. Jedná se o dynamický automobilový server, který uživateli nabízí celou škálu informací z auto moto světa.

120 tisíc lidí zpívalo s Deníkem koledy

15.12.2016
Na více než 800 místech se včera úderem 18. hodiny rozezněly koledy. Do šestého ročníku akce Česko zpívá koledy, kterou organizuje DENÍK spolu s Českým rozhlasem, se zapojilo 120 tisíc lidí.

Česko zpívá koledy s Deníkem

30.11.2016
Tradiční akce vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA a Českého rozhlasu „Česko zpívá koledy s Deníkem" se bude již pošesté konat ve středu 14. prosince od 18.00 hodin na náměstích českých měst a městeček, kterých je k dnešnímu dni přihlášeno už…

Personální změny v AdActive

30.11.2016
Od 1. prosince nastupuje do společnosti AdActive Josef Čapek na pozici vedoucího obchodního týmu pro mediální agentury.

“Deník s vámi” poprvé zamířil do Ostravy

29.11.2016
Významní zástupci zejména z podnikatelské sféry z Moravskoslezského regionu přijali pozvání Deníku na setkání s novým hejtmanem. První setkání se uskutečnilo včera v Ostravě s hejtmanem Moravskoslezského kraje Ivo Vondrákem. Hlavním…

Časopis National Geographic v novém kabátě

11.11.2016
Listopadové vydání měsíčníku National Geographic vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA představí nové grafické zpracování, které je nejvýrazněji vidět přímo na obálce tohoto čísla.

Deník si udržuje stabilní náklad

8.11.2016
Nejčtenější zpravodajský deník, který vydává vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA, jde proti současnému trendu a v porovnání s loňským rokem si drží svůj prodaný náklad.

Centrální redakci Deníku posílí nový šéfredaktor

6.11.2016
Do vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA nastupuje od 14. listopadu nový šéfredaktor centrální redakce Deníku Tomáš Skřivánek (42).