Informujeme. Pomáháme. Bavíme.
Od novin přes časopisy až po web. Objektivně, kultivovaně, s tradicí.

Změny v řízení digitálního obchodu VLTAVA LABE MEDIA

16.12.2020
Obchodní oddělení VLM prochází personální změnou. Od začátku prosince je řízením digitálního obchodu pověřený Štefan Novosad. Dosavadní ředitel Josef Čapek ze společnosti ke konci roku odchází.

Druhá vlna pandemie pohledem vedení Deníku

19.10.2020
Druhá vlna pandemie je spojena s trpkostí a zlobou. Na jaře jsme stáli společně proti neviditelnému nepříteli, který nás napadl ze zálohy a kterého jsme neznali. Zvládli jsme to, ale za cenu ohromných ekonomických ztrát. Nyní ho mezi nás…

VLTAVA LABE MEDIA rozšiřuje svoji strategii pro rok 2021

5.10.2020
Skupina VLTAVA LABE MEDIA aktivně reaguje na aktuální pandemickou situaci a deklaruje svou připravenost na příchod druhé vlny.

Výsledek hospodaření VLTAVA LABE MEDIA za rok 2019

22.9.2020
Výsledek hospodaření za rok 2019 potvrzuje ekonomickou stabilitu mediální skupiny VLTAVA LABE MEDIA a správnost zvolené strategie s ohledem na současnou ekonomickou situaci způsobenou nemocí Covid-19.

VLM upevnila svou pozici na trhu i v době koronavirové karantény

28.8.2020
Aktuální výsledky z průzkumů o návštěvnosti webů a čtenosti novin a časopisů potvrdily silnou pozici skupiny VLM na mediálním trhu a oblíbenost jejích produktů. V mnohých případech totiž zaznamenaly výrazný nárůst i oproti konkurenci.

Vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA v tom umí plavat

14.5.2020
Aktuální data za duben potvrzují sílu vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA a jejich produktů. Regionální deníky zaznamenaly během pandemie nejnižší pokles oproti konkurenci, časopisecké tituly patří mezi leadery trhu a zpravodajství na Deník.cz…

Časopis TV Magazín nově vede Franzki, šéfredaktorkou Story se stala Pistulková

4.5.2020
Lifestylový časopis Story a televizní titul TV Magazín mají nové vedení. Novou šéfredaktorkou časopisu Story je Petra Pistulková, vedením TV Magazínu byl pověřen Tomáš Franzki.

Deník otevírá digitální brány za jednu korunu

7.4.2020
Zpravodajský web Denik.cz otevírá v době pandemie digitální brány a nabízí své online zpravodajství zcela kompletně a bez limitu včetně prémiového obsahu za 1 Kč.