Informujeme. Pomáháme. Bavíme.
Od novin přes časopisy až po web. Objektivně, kultivovaně, s tradicí.

Výsledek hospodaření VLTAVA LABE MEDIA za rok 2021

1.11.2022
Praha, říjen 2022 – Mediální skupině VLTAVA LABE MEDIA se i v loňském roce osvědčila vhodně zvolená strategie zaměřená na multimediálnost, jež se pozitivně promítla do výsledku hospodaření. VLM tak opět potvrdila svou ekonomickou stabilitu…

Nové pobočky Plzeňského a Moravskoslezského deníku a úprava interiéru v pražské

21.9.2022
Praha, září 2022 – Během letních měsíců VLM úspěšně dokončila interiérové úpravy v Praze a stěhování do nových poboček krajských redakcí Plzeňského a Moravskoslezského deníku.

VLM rozšiřuje nabídku televizních časopisů o titul TV Pohoda

9.5.2022
Praha, 9. května 2022 – VLTAVA LABE MEDIA rozšiřuje své stávající portfolio časopisů o televizní titul TV Pohoda. Spolu s ním získává také čtvrtletník TV Pohoda Křížovky.

Skupina VLM čelí kybernetickému útoku

7.4.2022
Praha, 7. dubna 2022 – Již dva dny čelí mediální skupina VLM bezprecedentnímu DDOS kybernetickému útoku na veškeré části infrastruktury. V současné době skupina intenzivně pracuje na nápravě.

VLM podpořila částkou 250 tisíc korun ukrajinská regionální média

10.3.2022
Praha, březen 2022 – Finanční podpora novinářských kolegů, hrazení nákladů na palivo či ubytování vlastním zaměstnancům, kteří aktivně pomáhají a především odpovědnost pravdivě a vyváženě informovat obyvatelstvo o tom, co se děje. To jsou…

VLM rozdala předplatitelům ceny v hodnotě 500 tisíc korun

2.1.2022
Na konci loňského roku uskutečnila mediální skupina VLTAVA LABE MEDIA 1. ročník soutěže s názvem „Předplať a vyhraj!“, která umožnila předplatitelům VLM titulů získat hodnotné ceny.

Podzimní NÁKUPNÍ TÝDEN oslovuje partnery a čtenáře na úrovni okresu i celostátu

13.10.2021
Začátkem listopadu proběhne 3. ročník podzimního Nákupního týdne, jedinečné akce pro obchodní partnery a čtenáře z celé ČR, plné výhodných slevových nabídek zveřejněných v 70 vydání Deníku, Deníku Extra, na webových stránkách Deník.cz a ve…

Minidebaty Deníku se třemi hlavními kandidáty na premiéra, každý týden online

24.8.2021
Každou středu se leadři tří nejsilnějších kandidujících uskupení utkají v živé předvolební minidebatě přenášené online na zpravodajském webu Deník.cz a na jeho facebookových profilech.

Čtenost novin a časopisů VLM potvrzují stabilitu skupiny

19.8.2021
Aktuální výsledky z průzkumu čtenosti opět potvrdily oblíbenost titulů mediální skupiny VLM. Nejvíce se dařilo titulům ze segmentu hobby a Deník opět obhájil pozici nejčtenějšího zpravodajského titulu v ČR.