Informujeme. Pomáháme. Bavíme.
Od novin přes časopisy až po web. Objektivně, kultivovaně, s tradicí.

Nový web Deníku Extra

11.6.2021
Do schránek zdarma distribuovaný měsíčník Deník Extra má nový byznysový web. Klientům nabízí kompletní prezentaci titulu včetně zajímavých inzertních možností pro oslovení správné cílové skupiny.

Česká distribuční, distributor adresných a neadresných zásilek je na trhu 30 let

15.5.2021
Dceřiná společnost VLM Česká distribuční, distributor adresných a neadresných zásilek, letos slaví 30. výročí od svého založení. Od roku 1991, kdy byla společnost založena, se postupně z distributora letáků v Moravskoslez­ském kraji…

Změny v řízení digitálního obchodu VLTAVA LABE MEDIA

16.12.2020
Obchodní oddělení VLM prochází personální změnou. Od začátku prosince je řízením digitálního obchodu pověřený Štefan Novosad. Dosavadní ředitel Josef Čapek ze společnosti ke konci roku odchází.

Druhá vlna pandemie pohledem vedení Deníku

19.10.2020
Druhá vlna pandemie je spojena s trpkostí a zlobou. Na jaře jsme stáli společně proti neviditelnému nepříteli, který nás napadl ze zálohy a kterého jsme neznali. Zvládli jsme to, ale za cenu ohromných ekonomických ztrát. Nyní ho mezi nás…

VLTAVA LABE MEDIA rozšiřuje svoji strategii pro rok 2021

5.10.2020
Skupina VLTAVA LABE MEDIA aktivně reaguje na aktuální pandemickou situaci a deklaruje svou připravenost na příchod druhé vlny.

Výsledek hospodaření VLTAVA LABE MEDIA za rok 2019

22.9.2020
Výsledek hospodaření za rok 2019 potvrzuje ekonomickou stabilitu mediální skupiny VLTAVA LABE MEDIA a správnost zvolené strategie s ohledem na současnou ekonomickou situaci způsobenou nemocí Covid-19.

VLM upevnila svou pozici na trhu i v době koronavirové karantény

28.8.2020
Aktuální výsledky z průzkumů o návštěvnosti webů a čtenosti novin a časopisů potvrdily silnou pozici skupiny VLM na mediálním trhu a oblíbenost jejích produktů. V mnohých případech totiž zaznamenaly výrazný nárůst i oproti konkurenci.

Vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA v tom umí plavat

14.5.2020
Aktuální data za duben potvrzují sílu vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA a jejich produktů. Regionální deníky zaznamenaly během pandemie nejnižší pokles oproti konkurenci, časopisecké tituly patří mezi leadery trhu a zpravodajství na Deník.cz…

Časopis TV Magazín nově vede Franzki, šéfredaktorkou Story se stala Pistulková

4.5.2020
Lifestylový časopis Story a televizní titul TV Magazín mají nové vedení. Novou šéfredaktorkou časopisu Story je Petra Pistulková, vedením TV Magazínu byl pověřen Tomáš Franzki.