Informujeme. Pomáháme. Bavíme.
Od novin přes časopisy až po web. Objektivně, kultivovaně, s tradicí.

VLM rozdala předplatitelům ceny v hodnotě 500 tisíc korun

2.1.2022
Na konci loňského roku uskutečnila mediální skupina VLTAVA LABE MEDIA 1. ročník soutěže s názvem „Předplať a vyhraj!“, která umožnila předplatitelům VLM titulů získat hodnotné ceny.

Podzimní NÁKUPNÍ TÝDEN oslovuje partnery a čtenáře na úrovni okresu i celostátu

13.10.2021
Začátkem listopadu proběhne 3. ročník podzimního Nákupního týdne, jedinečné akce pro obchodní partnery a čtenáře z celé ČR, plné výhodných slevových nabídek zveřejněných v 70 vydání Deníku, Deníku Extra, na webových stránkách Deník.cz a ve…

Minidebaty Deníku se třemi hlavními kandidáty na premiéra, každý týden online

24.8.2021
Každou středu se leadři tří nejsilnějších kandidujících uskupení utkají v živé předvolební minidebatě přenášené online na zpravodajském webu Deník.cz a na jeho facebookových profilech.

Čtenost novin a časopisů VLM potvrzují stabilitu skupiny

19.8.2021
Aktuální výsledky z průzkumu čtenosti opět potvrdily oblíbenost titulů mediální skupiny VLM. Nejvíce se dařilo titulům ze segmentu hobby a Deník opět obhájil pozici nejčtenějšího zpravodajského titulu v ČR.

Kampaň webu Deník.cz v regionálním nářečí

23.7.2021
Zpravodajský web Deník.cz vsadil v nové kampani na spojení celostátního zpravodajství překládaného do regionálního nářečí. A podpořil tím tak jedinečnost značky Deník – spojení celostátnosti i regionálnosti. Zazní plzenština nebo brněnský…

Výsledek hospodaření VLTAVA LABE MEDIA za rok 2020

19.7.2021
Výsledek hospodaření mediální skupiny VLTAVA LABE MEDIA a.s. za rok 2020 opět potvrzuje její ekonomickou stabilitu a silnou pozici na mediálním trhu, který byl významně zasažen epidemií koronaviru.

VLM podpořila jižní Moravu

12.7.2021
VLTAVA LABE MEDIA se finančně zapojila do vlny solidarity na pomoc oblastem jižní Moravy zasažených tornádem.

Nový web Deníku Extra

11.6.2021
Do schránek zdarma distribuovaný měsíčník Deník Extra má nový byznysový web. Klientům nabízí kompletní prezentaci titulu včetně zajímavých inzertních možností pro oslovení správné cílové skupiny.

Česká distribuční, distributor adresných a neadresných zásilek je na trhu 30 let

15.5.2021
Dceřiná společnost VLM Česká distribuční, distributor adresných a neadresných zásilek, letos slaví 30. výročí od svého založení. Od roku 1991, kdy byla společnost založena, se postupně z distributora letáků v Moravskoslez­ském kraji…